Paskaita – viktorina „Patyčios – kas tai?“

Patyčios – tai kitą žeminantis ir skaudinantis reiškinys. Siekiant mažinti patyčių paplitimą, išmokti jas atpažinti ir padėti patyčias patiriantiems rasti pagalbą, Šalčininkų rajono savivaldybės pedagoginė psichologinė tarnyba bendradarbiaujant su Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos socialine pedagoge pravedė smurto ir patyčių prevencijos užsiėmimą – viktoriną gimnazijos mokiniams. Mokiniai buvo supažindinti su patyčių formomis, jų būdais ir galimomis pasekmėmis. Išanalizavo patyčių dalyvių ratą. Išsiaiškino, kad nepriklausomai nuo minėtų pasirenkamų vaidmenų patyčias būtina stabdyti ir padėti kiekvienam jų dalyviui. Buvo pateikti patarimai „ Kaip elgtis, kai prie tavęs priekabiauja?“.

Tikimės, kad pateikti patarimai padės mokiniams atpažinti patyčias ir tinkamai į jas reaguoti, užkertant kelią tolimesniam netinkamam elgesiui.