Korupcijos prevencija

Apie galimus korupcinius pažeidimus galima pranešti Šalčininkų rajono savivaldybės antikorupcijos komisijai ( toliau – Komisija) telefonu (8 380) 20 201 arba el. paštu stanislav.barnatovic@salcininkai.lt .

Informacija priimama valstybine (lietuvių) kalba, pasirašyta jį rašiusio asmens (pageidautina). Pranešime turėtų būti trumpai ir aiškiai išdėstytos įvykio aplinkybės, laikas, vieta, nurodyti žinomi su aprašoma situacija susiję asmenys, jų pareigos, darbo vieta ar kiti duomenys. Gali būti nurodomi žinomi liudininkai, įrodymai, išdėstoma nuomonė. Pageidautina, kad būtų nurodyti telefonų numeriai, kuriais galima susisiekti su informaciją teikiančiu asmeniu. Apie nagrinėjimo rezultatus asmeniui atsakoma raštu tuo atveju, kai jis buvo kreipęsis raštiškai; asmeniui atsakoma vadovaujantis LR Viešojo administravimo įstatymu ir Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijoje taisyklėmis.

Komisija primena, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį. Už tokius veiksmus numatyta ir baudžiamoji atsakomybė.

Visą parą galite kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt arba užpildžius pranešimo formą internetu.

Norėdami anonimiškai pranešti Šalčininkų rajono savivaldybės antikorupcijos komisijai apie korupcijos atvejį, užpildykite šią formą: