Profesinis

Profesinis informavimas – tikslingas konsultuojamųjų supažindinimas su profesijomis, su šių profesijų psichologiniais, socialiniais, ekonominiais ir kitais reikalavimais asmeniui  bei kvalifikacijai.

Profesinio informavimo ir konsultavimo veikla padeda mokiniams rinktis profesiją, atsižvelgiant į jų individualias savybes (interesus, gebėjimus, polinkius), konkrečių profesijų ypatumus, mokymosi galimybes.

Siūlomos paslaugos

1. Informavimas karjeros planavimo įgūdžių ugdymo klausimais.

2. Atliekami testai gebėjimų, polinkių ir interesų nustatymui. Atliekant profesinio kryptingumo testus, įvairias praktines užduotis, bus atskleisti moksleivių interesai, polinkiai ir gebėjimai. Renkant ir apdorojant reikalingą medžiagą gebės naudotis informacinėmis komunikacijos technologijomis.

3. Švietėjiška veikla mokiniams ir pedagogams profesijos pasirinkimo klausimais.